Collection: PANTRY
-
Extra Virgin Olive Oil (Mild)Extra Virgin Olive Oil (Mild)
Pendleton Estate Extra Virgin Olive Oil – Mild 750mL
Pendleton Olive Estate’s groves are among the most established in Australia, originating from plantings in the late 1800’s. Situated on the sought after ancient Limestone Coast of South Australia, our paddock to plate philosophy ensures consistent, premium, quality and flavour.
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 750ml
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 750ml
-
Extra Virgin Olive Oil (Classic)Extra Virgin Olive Oil (Classic)
Pendleton Estate Extra Virgin Olive Oil – Classic 750mL
Pendleton Olive Estate’s groves are among the most established in Australia, originating from plantings in the late 1800’s. Situated on the sought after ancient Limestone Coast of South Australia, our paddock to plate philosophy ensures consistent, premium, quality and flavour.
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 750ml
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 750ml
-
Extra Virgin Olive Oil (Robust)Extra Virgin Olive Oil (Robust)
Pendleton Estate Extra Virgin Olive Oil – Robust 750mL
Pendleton Olive Estate’s groves are among the most established in Australia, originating from plantings in the late 1800’s. Situated on the sought after ancient Limestone Coast of South Australia, our paddock to plate philosophy ensures consistent, premium, quality and flavour.
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 750ml
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 750ml
-
Lamb RubLamb RubG-Fresh Lamb Rub 200g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
-
Chicken RubChicken RubG-Fresh Chicken Rub 200g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
-
Pork Ribs RubPork Ribs RubG-Fresh Pork Ribs Rub 200g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
-
Beef Brisket RubBeef Brisket RubG-Fresh Slow BBQ Beef Brisket Rub 200g
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
Suitable for dietary requirements:- Gluten Free
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 200g
-
Taco SeasoningSold outTaco SeasoningG-Fresh Taco Seasoning 70g
- Regular price
- $3.29
- Sale price
- $3.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 70g
- Regular price
- $3.29
- Sale price
- $3.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 70g
-
Burrito SeasoningBurrito SeasoningG-Fresh Burrito Seasoning 70g
- Regular price
- $3.29
- Sale price
- $3.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 70g
- Regular price
- $3.29
- Sale price
- $3.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 70g
-
Butter ChickenSold outButter ChickenG-Fresh Butter Chicken Curry Sauce 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
-
Rogan JoshRogan Josh
G-Fresh Rogan Josh Curry Sauce 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
-
Indian MadrasIndian MadrasG-Fresh Indian Madras Curry Sauce 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
-
Tikka MasalaTikka MasalaG-Fresh Tikka Masala Curry Sauce 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
- Regular price
- $4.29
- Sale price
- $4.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 375g
-
Salt & Pepper Twin PackSalt & Pepper Twin PackG-Fresh Twin Pack Salt and Pepper 140g
- Regular price
- $4.49
- Sale price
- $4.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 140g
- Regular price
- $4.49
- Sale price
- $4.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Sold by
- 140g